حمل و نقل و ارسال کالا

در حال حاضر امکان تعیین روز و ساعت معین جهت تحویل سفارش برای کاربران مهیا نیست، و سفارشات پس از ثبت، برای خریدار ارسال می‌شوند.

بله در تمام ساعات شبانه روز شما می توانید سفارشات خود را ثبت نمایید و ارسال کالا هر روز بعد از ظهر ها (از ساعت 18 الی 20 ) انجام می شود.

روش های پرداخت

کالارسان من با هدف جلب اعتماد و بالابردن هرچه بیشتر کیفیت خدمات خود، تمامی مجوز های لازم برای کسب و کار اینترنتی را با موفقیت از مراجع قانونی دریافت کرده است. من جمله اینکه سایت کالارسان من دارای نماد اعتماد الکترونیکی است که توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی منحصرا برای کسب و کارهایی صادر می‌شود که صلاحیت و هویت آنها احراز شده است. سیستم پرداخت اینترنتی توسط بانک‌های عامل به گونه‌ای طراحی شده است که هم ایمن باشد و هم ساده بوده و کمترین نیاز به راهنمایی را برای خریدار ایجاد نماید. درضمن از پروتوکل امنیت HTTPS برای امنیت بیشتر کاربران استفاده می شود.

سفارشات و بازگردانی کالا

خیر ، مگر با هماهنگی با پشتیبان سایت و تایید آن انجام گیرد.

بله ، اگر از کالای ارسال شده به هر دلیلی ( اعم از مخدوش بودن کالا، عدم انطباق کالا با سفارش ثبت شده، ناقص بودن سفارش، سپری شدن تاریخ انقضا یا کوتاه بودن مهلت مصرف باقیمانده، عدم انطباق قیمت روی کالا با فاکتور ارسالی و …..) رضایت کامل نداشتید، کافیست از پذیرش سفارش خودداری نمایید. در صورتیکه وجه سفارش را به صورت آنلاین پرداخت کرده‌اید،. فروشنده ما متعهد می‌شود که وجه پرداختی را ظرف مدت حداکثر 72 ساعت به کارتی که از طریق آن خرید خود را انجام داده‌اید باز‌گرداند.

آیا هنوز سوالی دارید؟ اینجا بپرسید.