درباره ما

«کالا رسان من» توسط «اتحادیه تعاون روستایی استان همدان» با هدف تامین مایحتاج خانوارها در تمامی حوزه ها فعالیت خود را آغاز نمود. ایده اولیه راه اندازی فروشگاه اینترنتی کالارسان من به سال 97 بر می گردد. در سال 98 مطالعات کارشناسی و تحلیل بازار فروش اینترنتی کشور با هماهنگی و راهبری سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران انجام و نهایتا در ابتدای سال 99 اولین گام اجرایی در مسیر راه اندازی فروشگاه اینترنتی «کالارسان من» برداشته شد. از مهمترین نقاط قوت این مجموعه در کنار هم قرار گرفتن تیمی با تجربه، شناخته شده و خبره در حوزه IT و تیمی برجسته در حوزه اقتصادی و مارکتینگ در کنار شبکه تعاون روستایی با بیش از 50 سال تجربه خرید و فروش مویرگی محصولات در سطح کشور است. این تیم پس از راه اندازی شرکت و در یک بازه زمانی تقریبا یک ساله وب سایت فروشگاه اینترنتی «کالارسان من» را در نوروز سال 99 راه اندازی نمود.

استراتژی مدیران «کالارسان من» از همان ابتدا خلق بیشترین مزیت برای مشتریان و تامین رضایت حداکثری آنها بود. آنها موفقیت خود را صرفا در گرو رضایت مشتریان خود می دانند، زیرا آگاهند که در دنیای کنونی و با وسایل ارتباطی پیشرفته و گسترش شبکه های اجتماعی، رضایت مشتریان تنها برگ برنده آنها خواهد بود و لذا سعی می نمایند بجای صرف بودجه های کلان برای تبلیغات، تمرکز و بودجه خود را صرف تامین حداکثر رضایت مشتریان کنند.

عرضه محصولات با کمترین قیمت و با کمترین حاشیه سود، عرضه محصولات مختلف با تنوع بالا در برندها، عرضه محصولات برندهای معتبر و شناخته شده با گارانتی های اصلی، ارسال سریع حتی در مورد کالاهای حجیم، راه اندازی یک وب سایت و اپلیکیشن با امکانات فنی کامل و کاربرپسند برای سهولت استفاده توسط مشتریان، روشهای ارسال متعدد برای انتخاب توسط مشتریان، سیستم هوشمند پیگیری سفارشات در کنار سایر امکانات منحصر به فردی که برای تامین رضایت مشتریان به مرور زمان توسط این فروشگاه ارائه خواهد شد، نشان دهنده رویکرد جدیدی در بین فروشگاه های اینترنتی می باشد.

در حال حاضر این فروشگاه دارای تیم های تخصصی در حوزه های فروش، مارکتینگ، تأمین کالا، برنامه نویسی و ارسال بوده که در کلیه ساعات کاری خود پاسخگوی مشتریان محترم می باشند.

جهت رسیدگی به کلیه امور مشتریان از جمله ثبت سفارشات، پاسخ به سؤالات و دریافت نظرات و پیشنهادات، انواع راه های ارتباطی از تلفن، ایمیل، فکس و پیامک در نظر گرفته شده است که از طریق صفحه اصلی سایت یا صفحه تماس با ما قابل دسترسی است.