بسمه تعالی

ما در کالارسان من بر این باوریم که ناظر و منشاء آفرینش در همه امور خداوند است و خدمت به همنوع در جهت خشنودی او، ارزشی است که همه فعالیت‌ها را هدفمند می‌سازد .

به همین سبب همواره آداب و اخلاق اسلامی را در محیط کار رعایت کرده و نظم و وقت­ شناسی، آراستگی ظاهری و حفظ کرامت انسانی، اعتماد و صـمیمیت متقابل، وجدان کاری و روحیه حق­ شناسی را وظیفه اصلی خود می‌دانیم.

در منشور اخلاقی کالارسان من، از پرسنل شرکت به عنوان ارزشمندترین منابع، مشتریان سرمایه­‌های اصلی و تأمین‌کنندگان شریک تجاری یاد شده‌ که رمز موفقیت کالارسان من در رضایت آنهاست.

از این رو با تقویت حس مسئولیت پذیری، خرد جمعی و خودباوری برای درک صحیح اهداف در جهت موفقیت، رشد و تعالی شرکت تلاش خواهیم کرد.

با پرهیز از اسراف و رعایت صرفه ­جویی خردمندانه در کنار استفاده بهینه از امکانات، منابع و اختیارات سازمانی در افزایش بهره­‌وری و کارایی شرکت کوشا خواهیم بود.

روحیه همکاری را پرورش داده و با پذیرش پیشنهادات و انتقادات سازنده و پویا، همچنین حمایت از فناوری‌­های نوین به صورت مؤثر و کارآمد در پیشبرد و پاس داشت حقوق مصرف کنندگان و سهامداران گام برمی‌داریم.

رسالت کالارسان من چیزی جز خدمت به مردم نبوده و برای تحقق ارتقا سطح کیفی، احترام به عقاید دیگران و حقوق همکاران و مشتریان از هیچ تلاشی مضایقه نخواهیم کرد؛ چرا که ارائه خدمات مطلوب همراه با حسن خلق در محیطی شاد، باور قلبی کارکنان این شرکت است.